EUR

WSPARCIE KLIENTA

right-rect

Nasz zespół obsługi klienta jest pełen profesjonalistów, którym na Tobie zależy.

Uważamy, że świetna obsługa klienta jest absolutnie kluczowa dla sukcesu każdej firmy. Właśnie z tego powodu podjęliśmy decyzję o umieszczeniu naszego niesamowitego Zespołu Obsługi Klienta na czele wszystkiego, co robimy. Nasz zespół jest budowany przez życzliwe, przyjazne i kompetentne osoby, które mają na celu pomóc Ci w każdym nowym wyzwaniu. Kolejną zaletą Zespołu Obsługi Klienta eXcentral jest to, że jest on wyrozumiały i gotowy do udzielenia pomocy w każdej kwestii. Jeśli tylko możemy wywołać uśmiech na Twojej twarzy, pomijając pomoc dotyczącą Twojego rachunku i odpowiedź na Twoje pytanie, to już osiągnęliśmy nasz cel!

Witamy w świecie eXcentral

Gwarantujemy, że każdy członek Zespołu Obsługi Klienta eXcentral jest gotowy i chętny, aby Ci pomóc. Wiemy, że będziesz miał pytania, przecież to jest handel online, więc jeśli chodzi o inwestycje i handel, znaków zapytania jest mnóstwo.

Na początek, otrzymasz telefon i kilka e-maili od przyjaznego Opiekuna Klienta i Przedstawiciela Działu Obsługi Klienta. To oni pomogą ci w konfiguracji i rozpoczęciu pracy. Wspaniałą wiadomością jest to, że mamy wiele materiałów edukacyjnych dotyczących handlu.

Kontrakty CFD są instrumentami złożonymi i wiążą się z wysokim ryzykiem szybkiej utraty pieniędzy z powodu dźwigni finansowej. Należy zastanowić się, czy można sobie pozwolić na podjęcie wysokiego ryzyka utraty pieniędzy. ROZUMIEM

Kontrakty CFD są instrumentami złożonymi i wiążą się z wysokim ryzykiem szybkiej utraty pieniędzy z powodu dźwigni finansowej. Czytaj więcej