EUR

Poznaj eXcentral

right-rect

Jedna z najbardziej przyjaznych internetowych firm oferujących handel online

Poznaj eXcentral

W skrócie, eXcentral jest przyjaznym i wspierającym brokerem handlowym. Trzeba podkreślić, że eXcentral jest czymś więcej niż tylko prostym brokerem CFD. Widzisz, uważamy, że handel powinien być ekscytujący i chcemy, abyś czuł te emocje za każdym razem, gdy logujesz się na swój rachunek eXcentral lub realizujesz nową transakcję.

Zachęcamy do poznania nas, a zobaczysz, że nie tylko oferujemy doskonałe warunki handlowe, a znacznie więcej. Od jednych z najniższych spreadów w branży, przez niesamowite platformy transakcyjne (wszechstronne MT4 – wersja przeglądarkowa/mobilna/desktopowa), po wiele materiałów edukacyjnych, w tym darmowych webinariów, które pomogą Ci przejść drogę od początkującego do doświadczonego tradera. Współpracujemy najbardziej utytułowanymi i wiodącymi dostawcami usług, aby zapewnić Ci bezkonkurencyjne doświadczenie handlowe. Dodatkowo, jesteśmy obsługiwani przez regulowaną firmę inwestycyjną Om Bridge (PTY) Ltd.

Jeśli chodzi o nasze rachunki handlowe, jesteśmy pewni, że znajdziesz rachunek, który będzie odpowiadał Twoim oczekiwaniom handlowym. Stworzyliśmy wysoce konkurencyjne rachunki handlowe oraz super przyjazne środowisko handlowe, w którym naszym celem jest wspieranie Cię tak bardzo, jak tego potrzebujesz.

Fakty na temat eXcentral

eXcentral, obsługiwany przez OM BRIDGE (PTY) LTD, jest regulowany przez Financial Sector Conduct Authority (FSCA) z Republiki Południowej Afryki, z numerem licencji FSCA/48296.
Jesteśmy własnością OM BRIDGE (PTY) LTD., odnoszącej sukcesy firmy inwestycyjnej, która posiada bogate doświadczenie na rynkach finansowych.
Posiadamy bardzo prostą w użyciu i naprawdę innowacyjną platformę MT4 (w wersji na przeglądarkę/urządzenia mobilne/komputer), dającą Ci możliwość wyboru miejsca, z którego chcesz handlować, nawet w podróży.
Nasza obsługa klienta jest naprawdę najwyższej jakości! Nasi pracownicy są zawsze gotowi, aby pomóc Ci z każdym problemem. Jeśli ładnie poprosisz, to nawet z prasowaniem!
Obserwuj nasze cotygodniowe darmowe webinary, aby dowiedzieć się więcej o fascynującym świecie tradingu. Jesteśmy pewni, że uznasz je za tak samo przemyślane i wnikliwe jak my.
Wierzymy, że dobry trening jest podstawą skutecznego handlu, dlatego oferujemy Bibliotekę eXcentral zawierającą e-Booki i Filmy handlowe.

Skontaktuj się z nami:

Telefonicznie, za pomocą emaila lub poproś o oddzwonienie!

Kontrakty CFD są instrumentami złożonymi i wiążą się z wysokim ryzykiem szybkiej utraty pieniędzy z powodu dźwigni finansowej. Należy zastanowić się, czy można sobie pozwolić na podjęcie wysokiego ryzyka utraty pieniędzy. ROZUMIEM

Kontrakty CFD są instrumentami złożonymi i wiążą się z wysokim ryzykiem szybkiej utraty pieniędzy z powodu dźwigni finansowej. Czytaj więcej